Maria Gwiazda

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Weronika Grzegrzółka

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Dominika Myśliwiec

Właścicielka i nauczyciel wychowania przedszkolnego

  Aleksandra Walczak

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nasza kadra

W przedszkolu nie ma miejsca dla osób, które nie wykonują swojej pracy z powołania. Tu potrzeba ogromnego serca, ogromnej cierpliwości i tego czegoś, co sprawia, że dzieci czują do Ciebie zaufanie.
To podstawa w Leśnych patykach :)

 

 

 

Patyk. Znaleziony w lesie, w parku, na podwórku, obok szkolnej ławki. Miecz Króla Artura, twórca esów-floresów na piasku, uniwersalna zabawka, którą bawił się chyba każdy z nas. Rzecz niepozorna, tania
i dostępna przecież dla wszystkich, a tak rozwijająca wyobraźnię, pobudzająca kreatywność - i to lepiej,
niż niejedna zabawka opracowana dla dzieci przez grupę specjalistów, z atestami i certyfikatami. 

Na co zwracamy uwagę? Co jest dla nas ważne? O czym nie zapominamy? Jest parę takich kwestii, o których chcemy Wam powiedzieć!

 

Jak najwięcej czasu na dworze

Choć nie jesteśmy typowym przedszkolem leśnym, dużo czerpiemy z tej idei. Wiemy, jak naszym dzieciom brakuje tych nieskrępowanych zabaw na świeżym powietrzu,tego kontaktu z naturą, z dala od klimatyzacji, zabawek i ekranów. Dlatego dbamy o to, żeby świeżego powietrza było dużo. Dla Waszego zdrowia ;) Nasza placówka posiada własny ogród, a to oznacza całe zajęcia na świeżym powietrzu, prace ogrodnicze i wiele, wiele godzin spędzonych na zabawie na zewnątrz i podziwianiu natury.

Zdrowa kuchnia, bo to podstawa

Bo inaczej się nie da, bo inaczej nie można - w naszym przedszkolu jemy zdrowo, kolorowo, dbając o różnorodność smaków i brzuchy naszych podopiecznych. Na naszych talerzach nigdy nie ląduje byle co, a nasze menu są zawsze udostępniane do wglądu dla rodziców

Stawiamy na kontakt z rodzicami

Zawsze pamiętamy, że swoją przygodę z przedszkolem zaczynają nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. I to często ta druga strona ma więcej obaw i wątpliwości, dlatego dbamy o dobry kontakt z rodzicami, o bieżące informowanie o postępach, o zdjęciach i wspólnych wydarzeniach, które budują i tworzą wzajemną relację oraz dobrą atmosferę między rodzinami a placówką. 

Ciekawe zajęcia w ramach czesnego

Wszystkie nasze zajecia odbywają się w ramach czesnego. Oprócz zajęć dodatkowych,w Leśnych patykach realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego MEN

Stawiamy na harmonijny rozwój. Różnorodne zajęcia to nie tylko świetny sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie rówieśników, ale i okazja do poznania świata - z każdej jego strony. Angielski , sensoplastyka, ceramika, rytmika,zajęcia konstrukcyjne? Zapraszamy do Leśnych patyków!

 
 

 

Dlaczego Leśne patyki?

przedszkole@lesnepatyki.pl

tel. 607 943 818

Przy Bażantarni 2/7

02-797 Warszawa

przedszkole@lesnepatyki.pl

tel. 607 943 818

Punkt Przedszkolny "Leśne patyki"